Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

18-07-2019 Спортивний майданчик і поле для міні-футболу: на Солом’янці оновили ще один сквер (фоторепортаж події)
Спортивний майданчик і поле для міні-футболу: на Солом’янці оновили ще один сквер

У Солом’янському районі капітально відремонтували сквер на вул. Донецькій, 57А. В рамках капремонту на зеленій зоні, оточеній житловими будинками, облаштували сучасний дитячий і спортивний майданчики. 

Особливістю оновленої оази стало поле для міні-футболу, яке завжди відкрите для охочих поганяти м’яча.  

Крім того, на території виклали нові доріжки, встановили урни і 10 великих лав для відпочинку місцевих мешканців. А для створення затишної зеленої ділянки команда КП УЗН Солом’янського району влаштувала тут майже 1 тис. кв.м. газону, висадила молоді дерева, кущі та живу огорожу з кизильника блискучого, яка слугуватиме прикрасою скверу. 

Нагадаємо, нещодавно в районі після капітального ремонту також відкрили сквер на вулиці Волгоградська, 31-33, де облаштовано спортивний майданчик.

Солом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ДонецькійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. Донецькій
Вся інформація

Корупція має бути помічена