Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

31-07-2019 Солом’янська школа отримала новий харчоблок та їдальню (фоторепортаж події)
Солом’янська школа отримала новий харчоблок та їдальню

У Солом’янському районі успішно завершили капітальний ремонт харчоблоку школи №173 (просп. Відрадний, 20) в рамках реалізації проектів Громадського бюджету. Заступник голови райдержадміністрації Олена Горпинченко завітала до закладу, проінспектувавши результати робіт.

“У школі проведена величезна робота - повністю відремонтовано приміщення харчоблоку включно з кухнею, коридором та ідальнею. І це черговий успішний приклад згуртованої праці батьків, керівництва школи і РДА”, - сказала під час перевірки заступник голови. 

У ході огляду якості виконання капремонту Олена Горпинченко також поспілкувалась з адміністрацією школи, обговоривши наступні кроки у покращенні внутрішнього середовища закладу. 

Зазначимо, що в Солом’янському районі продовжують реалізовувати десятки важливих ініціатив жителів. Серед них багато подано проектів освітнього напрямку, спорту, культури та житлово-комунального господарства.

У школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджетуУ школі №173 на Відрадному проспекті успішно реалізовано проект Громадського бюджету
Вся інформація

Корупція має бути помічена