Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

07-08-2019 Всі школи Солом’янського району отримають нові мобільні парти (фоторепортаж події)
Всі школи Солом’янського району отримають нові мобільні парти

До 1 вересня заклади освіти Солом’янського району отримають не тільки сучасну дидактику, але й підготовлені для першачків парти і стільці. Про це повідомила заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко під час перевірки якості нових шкільних меблів у гімназії “Міленіум” №318 на вул. І. Пулюя, 2Б.

Так, за програмою Нової української школи мобільними партами, що рухаються, будуть забезпечені всі 40 комунальних закладів освіти.

“До кінця літа необхідні меблі отримають всі школи. А тому засвоювати нові знання першокласники будуть у комфорті та із задоволенням”, - зазначила заступник голови РДА.

Також Олена Горпинченко оглянула інноваційне дидактичне та ігрове обладнання, яке отримала школа в рамках втілення стандартів НУШ, і разом з адміністрацією закладу перевірила приміщення гімназії та стан її підготовки до навчального року.

40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року40 закладів освіти Солом'янського району забезпечать новими партами і стільцями до початку навчального року
Вся інформація

Корупція має бути помічена