Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-08-2019 “Картка киянина”
“Картка киянина”

З метою забезпечення соціального захисту громадян та стабільної політики на ринку хліба та хлібобулочних виробів міста Києва між Київською міською владою та приватним акціонерним товариством “Київхліб” (далі - ПрАТ “Київхліб”) підписано Меморандум про співпрацю (далі - Меморандум).

Відповідно до Меморандуму на території Солом’янського району міста Києва розміщено  19 об’єктів роздрібної торгівлі (далі - ОРТ), в яких утримувачі “Картки киянина” можуть скористатися знижкою на хліб та хлібобулочні вироби.

Адреси ОРТ на території району:

вул. Авіаконструктора Антонова, 8;

бульв. Чоколівський, 14;

вул. Донецька,7;

вул. Генерала Геннадія Воробйова (Курська), 7;

просп. Повітрофлотський,17;

вул. Гарматна, 23; 

вул.  Митрополита Василя Липківського, 15;

просп. Повітрофлотський, 40;

вул. Митрополита Василя Липківського, 40;

вул. Гетьмана, 40-А;

вул. Героїв Севастополя, 42;

вул. Героїв Севастополя, 23;  

просп. Комарова, 3;

бульв. Вацлава Гавела, 54/26;  

бульв. Вацлава Гавела, 83;

вул. Василенка, 19;

вул. Василенка, 2;

вул. Борщагівська, 117;

вул. Борщагівська, 46/2.

На даний час утримувачі “Картки киянина” в зазначених ОРТ можуть скористатися знижкою у розмірі 25% на хліб та хлібобулочні вироби наступних видів:

-  батон “Фірмовий” 0,5 кг,

-  хліб “Фірмовий український” 0,95 кг,

-  хліб пшеничний “Фірмовий” 0,65 кг.

Після налагодження технічної можливості ідентифікації з “Картки киянина” за допомогою термінального обладнання категорії пільговика знижки надаватимуться в наступних розмірах.

 

   Система знижок на хліб та хлібобулочні вироби для власників Картки киянина

Категорія

Розмір знижки (%)

Кияни — члени сімей осіб, загиблих або померлих та члени сімей киян, загиблих або померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

 

 

70%

Кияни - члени сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності.

Діти сироти

Праведники Бабиного яру

Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років), в’язні концентраційних таборів, гетто, та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин

 

 

 

 

60%

Діти з інвалідністю з дитинства

50%

Непрацюючі пенсіонери, розмір пенсії яких, не перевищує розміру 1,5 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність

25%

Інші власники “Картки киянина”

20%

 

Вся інформація

Корупція має бути помічена