Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

12-09-2019 Юний житель Солом’янки став срібним призером Чемпіонату Європи з судномодельного спорту (фоторепортаж події)
Юний житель Солом’янки став срібним призером Чемпіонату Європи з судномодельного спорту

Днями у болгарському курортному місті Бургас завершився Чемпіонат Європи з судномодельного спорту у класах стендових моделей-копій (категорія «С»).

Змагання, які проходили у місцевому Культурному центрі «Морське казино», зібрали найсильніших моделістів нашого континенту. Цього разу серед них у складі національної збірної України був представник Центру технічної творчості «Юність» Солом’янського району Михайло Гаєвський. Представлена ним модель ескадреного міноносця була високо оцінена суддями та удостоєна срібної медалі.

Це перша висока міжнародна нагорода нашого молодого судномоделіста. Михайло – триразовий чемпіон України та Києва, переможець Кубка Солом’янки, багатьох інших престижних змагань, кандидат у майстри спорту України.

 Бажаємо Михайлу Гаєвському нових спортивних успіхів і яскравих перемог!

Житель Солом’янки здобув міжнародну нагороду на Чемпіонату Європи з судномодельного спортуЖитель Солом’янки здобув міжнародну нагороду на Чемпіонату Європи з судномодельного спортуЖитель Солом’янки здобув міжнародну нагороду на Чемпіонату Європи з судномодельного спортуЖитель Солом’янки здобув міжнародну нагороду на Чемпіонату Європи з судномодельного спорту
Вся інформація

Корупція має бути помічена