Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

20-09-2019 На Батиєвій горі завершують роботи з комплексного укріплення схилу (фоторепортаж події)
На Батиєвій горі завершують роботи з комплексного укріплення схилу
У Солом’янському районі тривають роботи з укріплення схилу Батиєвої гори для забезпечення захисту території і прилеглих будинків. Протизсувні заходи проводять на розі вулиць Локомотивна і Кучмин Яр. Виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський перевірив, що вже зроблено і коли об’єкт буде зданий. 
 
За словами представника комунального підприємства «Київбудреконструкція», яке є замовником робіт,  завершити укріплення схилу гори планується до кінця 2019 року. Наразі виконавцю залишились облаштувати підпірну стінку у верхній частині та дренажну систему біля підніжжя підпірної стінки.
 
Під час огляду території в.о. голови райдержадміністрації зобов’язав замовника надати графік виконання робіт, а генпідрядника — прискорити будівництво підпірної стінки. 
 
Крім того, він зауважив про важливість відновлення благоустрою території після здачі об'єкту та проведення ремонту асфальтного покриття, яке було пошкоджене у ході будівельних робіт.
Роботи з укріплення схилу Батиєвої гори планують завершити цього рокуРоботи з укріплення схилу Батиєвої гори планують завершити цього рокуРоботи з укріплення схилу Батиєвої гори планують завершити цього рокуРоботи з укріплення схилу Батиєвої гори планують завершити цього рокуРоботи з укріплення схилу Батиєвої гори планують завершити цього року
Вся інформація

Корупція має бути помічена