Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

26-09-2019 Володимир Бялковський миттєво відреагував на звернення мешканців (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський миттєво відреагував на звернення мешканців

Виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський здійснив виїзд до вул. Зеленогірська, 4 у зв’язку із зверненням мешканців.

На виїзній нараді також були начальники Управління ЖКГ та будівництва, відділу контролю за благоустроєм, в.о. директора КП Керуюча компанія та представники КП УЗН.

Під час зустрічі з ОСББ «Лобановського, 4Ж»  Володимир Бялковський оглянув прилеглу до житлових будинків територію та зауважив щодо її незадовільного стану. За словами жителів, основна причина цього – порушення роботи дощової каналізації, через що постійно страждає ділянка на схилі.  

Для ліквідації проблеми в.о. голови РДА доручив профільному управлінню негайно звернутись до КК «Київавтодор» з проханням обстежити місце мережі дощової каналізації та, як результат, надати пропозиції з відновлення її працездатності. Крім того, звернутись до міста щодо необхідності фінансування зазначених робіт.

Після відновлення роботи зливостоку територію приведуть до належного санітарного стану.

Керівництво району відреагувало на звернення мешканців щодо порушення роботи дощової каналізаціїКерівництво району відреагувало на звернення мешканців щодо порушення роботи дощової каналізаціїКерівництво району відреагувало на звернення мешканців щодо порушення роботи дощової каналізаціїКерівництво району відреагувало на звернення мешканців щодо порушення роботи дощової каналізаціїКерівництво району відреагувало на звернення мешканців щодо порушення роботи дощової каналізаціїКерівництво району відреагувало на звернення мешканців щодо порушення роботи дощової каналізації
Вся інформація

Корупція має бути помічена