Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

10-10-2019 В районі спільними зусиллями влади і мешканців упорядкували занедбану територію (фоторепортаж події)
В районі спільними зусиллями влади і мешканців упорядкували занедбану територію

Завдяки спільній роботі мешканців ОСББ «Лобановського, 4ж» та районної влади, у Солом’янському районі прибрали сміття та навели лад на вул. Зеленогірській, 4.

За дорученням в.о. голови райдержадміністрації Володимира Блковського на цій території також спільно з мешканцями обстежили та прочистили дощову каналізацію, яка довгий час не працювала, спричиняючи жителям прилеглих будинків дискомфорт.

Нагадаємо, в кінці вересня Володимир Бялковський здійснив виїзд до вул. Зеленогірської у зв’язку із зверненням мешканців. Після огляду та спілкування керівництво району доручило звернутись до КК «Київавтодор» з проханням обстежити і надати пропозиції з відновлення працездатності зливостоку.

Всього з початку 2019 року у Солом ‘янському районі ліквідовано 27 стихійних смітників.

У Солом’янському районі на вул. Зеленогірській ліквідовано стихійний смітник, териорію привели до належного стануУ Солом’янському районі на вул. Зеленогірській ліквідовано стихійний смітник, териорію привели до належного стануУ Солом’янському районі на вул. Зеленогірській ліквідовано стихійний смітник, териорію привели до належного стануУ Солом’янському районі на вул. Зеленогірській ліквідовано стихійний смітник, териорію привели до належного стануУ Солом’янському районі на вул. Зеленогірській ліквідовано стихійний смітник, териорію привели до належного стану
Вся інформація

Корупція має бути помічена