Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-10-2019 У районній бібліотеці ім. Кудряшова відремонтували проблемний дах (фоторепортаж події)
У районній бібліотеці ім. Кудряшова відремонтували проблемний дах

У бібліотеці імені В. Кудряшова для дітей, що на вул. Солом’янська, 33, завершили поточний ремонт даху, що протікав, і стелі. Роботи виконані за дорученням в.о. голови Солом’янської РДА Володимира Бялковського, який на прохання мешканців у вересні особисто відвідав бібліотеку для вирішення проблеми.

Після обстеження комунальним підприємством «Керуюча компанія» даху будівлі виявлено місця протікання та пошкоджені ділянки стелі у читальному залі і коридорі. Для ліквідації причини пошкодження працівники ЖЕД-903 відремонтували дах та провели поточний ремонт стелі. Зокрема, часткове збивання штукатурки, покриття поверхонь антигрибковими засобами, шпаклювання та фарбування її ділянок.

Також за дорученням керівництва району приведено до санітарно-технічних норм приміщення перед входом до бібліотеки, яке до того мало незадовільний зовнішній вигляд.

Районній бібліотеці ім. В. Кудряшова відремонтували проблемний дах і стелюРайонній бібліотеці ім. В. Кудряшова відремонтували проблемний дах і стелюРайонній бібліотеці ім. В. Кудряшова відремонтували проблемний дах і стелю
Вся інформація

Корупція має бути помічена