Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

06-11-2019 Солом’янський район привітав соціальних працівників з їх професійним святом (фоторепортаж події)
Солом’янський район привітав соціальних працівників з їх професійним святом

У Солом’янському районі урочисто відзначили День працівника соціальної сфери та привітали понад 500 фахівців, які щодня допомагають людям долати життєві труднощі.

Від імені Солом’янської адміністрації та мешканців району подякувала працівникам галузі, серед яких переважно жінки (97%), заступник голови РДА Олена Горпинченко.

«Дякую вам колеги і друзі за те, що ви є. Я можу назвати вас друзями, тому що кожного з вас тут знаю особисто і постійно на зв’язку. Ви – наша соціальна армія, бо ж кожного дня віддаєте своє велике серце людям і ділитесь з ними добром. І за це вам низько вклоняюсь», - наголосила Олена Горпинченко, відзначивши кращих працівників району Листами вдячності.

До привітань також приєднався народний депутат Роман Грищук, побажавши всім здоров’я, злагоди і душевного спокою.

Яскравим подарунком для присутніх стали святкові танцювальні номери юних талантів Солом’янського району і концертна програма. Зокрема, виступ соліста групи «Ва-банк» Тараса Копила.

Довідка

Соціальну сферу Солом’янського району представляють Управління праці та соціального захисту населення, Правобережне об’єднане управління пенсійного фонду України в м. Києва, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіальний центр соціального обслуговування населення, Центр сім’ї та Центр зайнятості.

Сьогодні органами соціального захисту населення надається понад 100 завдань та функцій, серед яких:призначення різних видів допомог і компенсацій, надання соціальних послуг та здійснення медико-соціальної реабілітації, розв’язання проблем зайнятості, здійснення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, ведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, нарахування пенсій та встановлення статусу пільговим категоріям, надання дорадчої та консультативної допомоги тощо. 

Соціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святомСоціальних працівників району привітали з професійним святом
Вся інформація

Корупція має бути помічена