Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

18-11-2019 У Солом’янському районі відбулися змагання з волейболу серед студентів коледжів (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі відбулися змагання з волейболу серед студентів коледжів

У спортивній залі Державного вищого навчального закладу «Київський електромеханічний коледж» відбулися змагання з волейболу серед команд закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, що функціонують на території Солом’янського району.  

За підсумками змагань І місце виборола команда ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж», ІІ місце – команда  юнаків Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, а ІІІ місце посіла команда Коледжу інженерії та управління НАУ. 

Глядачі побачили гостру, безкомпромісну боротьбу майстерних команд. А переможці змагань були відзначені грамотами, медалями та кубками. 

Особливу  подяку за професійне  та  неупереджене суддівство висловлюємо головному судді змагань – Ларисі Дзюбі.

Студенти коледжів позмагались за звання кращої волейбольної команди Солом’янського районуСтуденти коледжів позмагались за звання кращої волейбольної команди Солом’янського районуСтуденти коледжів позмагались за звання кращої волейбольної команди Солом’янського районуСтуденти коледжів позмагались за звання кращої волейбольної команди Солом’янського районуСтуденти коледжів позмагались за звання кращої волейбольної команди Солом’янського районуСтуденти коледжів позмагались за звання кращої волейбольної команди Солом’янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена