Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

20-11-2019 Ще одне подвір’я у Солом’янському районі отримало нове асфальтне покриття (фоторепортаж події)
Ще одне подвір’я у Солом’янському районі отримало нове асфальтне покриття

У Солом’янському районі завершили капітальний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Нововокзальна, 21. Двір, площа якого складає 600 кв.м., входить до переліку найбільших об’єктів району, які цього року оновили в рамках виконання програми асфальтування.

Напередодні в.о. голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський особисто перевірив тут хід та якість робіт, доручивши підряднику завершити ремонт в найкоротші строки.  Він додав, що в 2020 році район планує збільшити площу асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, побивши цьогорічний рекорд з оновлених дворів. 

Наразі ремонт ще триває на вул. Кадетський гай, 3, вул. І. Пулюя, 3, 5 та буде завершений найближчими днями.

У Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздівУ Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздівУ Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздівУ Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздівУ Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздівУ Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздівУ Солом’янському районі завершується сезон робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів
Вся інформація

Корупція має бути помічена