Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-12-2019 Солом’янський район оголошує благодійну акцію зі збору речей для нужденних
Солом’янський район оголошує благодійну акцію зі збору речей для нужденних

Вже незабаром Україна разом із світом відзначить День волонтера. Свято тих, хто за покликом душі, безкорисливо приходить на допомогу ближньому у скрутний час і змінює країну на краще.

З нагоди такого дня, а також з бажанням підвищити соціальну активність жителів району, Солом’янська адміністрація оголошує благодійну акцію зі збору речей для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах і потребує нашої допомоги.

Так, за підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста пункт прийому одягу буде працювати 9 грудня у Солом’янській РДА. Просимо всіх небайдужих долучатись до акції та приносити чисті речі, взуття. Будемо особливо вдячні за одяг великих розмірів та теплий одяг, які наразі в дефіциті.

КОЛИ: 9.12.2019, 08:00-19:00;

ДЕ: перший поверх Солом’янської РДА (просп. Повітрофлотський, 41), йдіть до пункту за покликом душі та вказівниками. Телефон «Червоного хреста» для довідки: (093) 766-13-57.

Всі речі будуть передані безпритульним громадянам та людям, які опинились у складних життєвих обставинах. Результати проведеної акції висвітлимо на наших ресурсах.

Водночас нагадаємо, в Солом’янському районі на базі Територіального центру з соціального обслуговування працюють не тільки пункти обігріву, але й «банки одягу». Це б-р Вацлава Гавела, 83-А, вул. Волинська, 2, куди також можна принести чисті речі, та на вул. Суздальська, 4/6.

Давайте ділитись з усіма цим постом, добротою і пам’ятати - великі справи починаються з маленьких вчинків!

Вся інформація

Корупція має бути помічена