Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

11-12-2019 Ландшафтний парк очистили від завалів будівельного сміття (фоторепортаж події)
Ландшафтний парк очистили від завалів будівельного сміття

Спільними зусиллями Солом’янської РДА та комунальних служб району прибрано територію Ландшафтного парку, яка через призупинення реконструкції була захаращена будівельним сміттям. За словами в.о. голови районної адміністрації Володимира Бялковського, гори таких відходів не тільки перешкоджали під час руху, але й несли загрозу, особливо в зимовий період.

«Хоч замовником реконструкції парку є не район, та забезпечення комфортного пересування наших мешканців до початку відновлення робіт – для нас пріоритет! Тому прийнято рішення про негайну ліквідацію завалів!», – наголосив Володимир Бялковський.

Зазначимо, що роботи були тимчасово призупинені у зв’язку із виявленими помилками в тендерних процедурах КП «Київміськрозвиток», яке є замовником реконструкції. Після усунення усіх недоліків роботи будуть відновлені.

Водночас Солом’янська адміністрація дякує мешканцям за допомогу та активну участь у життєдіяльності району!

У Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміттяУ Солом'янському районі прибрали Ландшафтний парк від завалів будівельного сміття
Вся інформація

Корупція має бути помічена