Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-12-2019 У Солом’янському районі привітали випускників «Академії патрульної поліції» (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі привітали випускників «Академії патрульної поліції»
13 грудня у приміщенні Солом’янської адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди випуску  62 слухачів Державної установи «Академія патрульної поліції», які пройшли сучасну програму підготовки поліцейського. 
 
Привітала нове покоління поліцейських заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко: «Мені приємно всіх вас, молодих та амбітних, бачити в стінах адміністрації. Вже втретє саме у нас проходить випуск слухачів Академії патрульної поліції, що є вже доброю традицією. Ви обрали нелегкий шлях служіння своїй країні та захисту українського народу. З честю виконуйте цю місію. Бажаю вам і вашим родинам миру, злагоди і міцного здоров’я!».
 
З вітальними словами до випускників також звернувся агент Управління з боротьби з наркотиками Міністерства юстиції США Джон Хілл, а також начальник Академії патрульної поліції Вадим Лісничук.
 
Під час урочистостей хлопцям та дівчатам вручили поліцейські жетони, а найкращих, які здобули найвищі результати у навчанні – відзнаками Академії. 
 
Завершилась церемонія теплими обіймами рідних з випускниками-поліцейськими.
Олена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліціїОлена Горпинченко привітала з випуском слухачів Академії патрульної поліції
Вся інформація

Корупція має бути помічена