Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

04-02-2020 Цього року в Солом’янському районі з’явиться новий садок на 260 місць (фоторепортаж події)
Цього року в Солом’янському районі з’явиться новий садок на 260 місць

Цього року завершать будівництво ще одного дитячого садочка в Солом’янському районі на бульварі Вацлава Гавела, 81-А. Його зводять на місці дитячого закладу, будівництво якого розпочалось у 80-ті роки і так не завершилось через брак фінансування.

«Головні принципи, закладені в основу проекту – безпека, комфорт та інноваційність. На місці закинутої будівлі звели садочок із сучасним фасадом та інтер’єром. Крім того, великий акцент зроблено на потреби маломобільних відвідувачів: тут облаштовують пандуси, ліфт, заїзди з пониженням бортових каменів. У новому садочку буде 14 груп: по 4 групи для дітей раннього і старшого віку, по 3 групи для дітей молодшого та середнього віку», – зазначив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп під час перевірки робіт з будівництва закладу.

У ДНЗ також облаштовують басейн для плавання, спортивну та актові зали, просторі харчовий та медичний блоки, кабінети логопеда та психолога. Забезпечуватимуть впевненість і спокій батьків новітня система зовнішнього та внутрішнього спостереження, охоронна сигналізація та домофонний зв’язок на вході. Територія також буде озеленена та облаштована для безпечних ігор дітей на свіжому повітрі.

Новий садочок матиме енергоефективність класу В із найсучаснішими утепленням, системою опалення та вентиляції. Перших відвідувачів садочок прийматиме вже у 2020 році.

Вже цього року в Солом’янському районі відкриють новий садок на 260 місцьВже цього року в Солом’янському районі відкриють новий садок на 260 місцьВже цього року в Солом’янському районі відкриють новий садок на 260 місцьВже цього року в Солом’янському районі відкриють новий садок на 260 місцьВже цього року в Солом’янському районі відкриють новий садок на 260 місць
Вся інформація

Корупція має бути помічена