Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-02-2020 У мікрорайоні Совки ліквідували стихійне сміттєзвалище (фоторепортаж події)
У мікрорайоні Совки ліквідували стихійне сміттєзвалище

У Солом’янському районі на вулиці Каменярів ліквідовано стихійне сміттєзвалище, яке утворилось через дії недобросовісних мешканців приватного сектору.

Силами місцевих комунальних підприємств та відділом контролю за благоустроєм Солом’янської РДА територію очищено від непотребу й приведено до належного санітарного стану. 

Упродовж 2019 року в Солом’янському районі ліквідовано більше 30 несанкціонованих звалищ. Особливо гостро проблема стоїть у приватному секторі, де мешканці не активно укладають договори з “Київкомунсервіс” на постійний вивіз сміття, натомість викидають непотріб просто на вулицю чи узбіччя доріг.

Закликаємо кожного берегти природу та підтримувати чистоту нашого району й міста!

Ще один стихійний смітник у районі ліквідовано, територію приведено до належного стануЩе один стихійний смітник у районі ліквідовано, територію приведено до належного стануЩе один стихійний смітник у районі ліквідовано, територію приведено до належного стануЩе один стихійний смітник у районі ліквідовано, територію приведено до належного стануЩе один стихійний смітник у районі ліквідовано, територію приведено до належного стану
Вся інформація

Корупція має бути помічена