Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

25-02-2020 У Солом’янському районі готуються до зустрічі весни (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі готуються до зустрічі весни

У Солом’янському районі тривають останні приготування до святкування Масниці або Колодія, яке відбудеться вже цієї суботи, 29 лютого, у парку «Відрадний». Про це сьогодні під час виїзної наради заявила виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко. 

За її словами, в рамках заходу, присвяченому приходу весни та пробудженню природи, на жителів та гостей району чекає насичена програма: концертні виступи, народні ігри та забави, спортивні змагання, гігантські настільні ігри, весняний аквагрим, святкова торгівля з різноманітними смаколиками та інше. А хедлайнером свята стане Театр пісні «Джерела». 

Спільно з начальниками профільних управлінь, керівництвом КП УЗН Солом’янського району та іншими учасниками заходу Олена Горпинченко обговорила організаційні питання, підкресливши присутнім важливість забезпечення безпеки та порядку під час проведення святкового заходу.

Коли: початок святкування Масниці о 12:00;

Де: парк «Відрадний», вул. Г.Севастополя, 37А

У Солом’янському районі тривають останні приготування до зустрічі весниУ Солом’янському районі тривають останні приготування до зустрічі весниУ Солом’янському районі тривають останні приготування до зустрічі весниУ Солом’янському районі тривають останні приготування до зустрічі весни
Вся інформація

Корупція має бути помічена