Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

29-02-2020 У Солом’янському районі з танцями і народними гуляннями відзначили свято Масниці (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі з танцями і народними гуляннями відзначили свято Масниці

Сьогодні у парку «Відрадний» весело та смачно відзначили свято Масниці. Прощатися з зимою та зустрічати весну зібралося чимало жителів та гостей району. Долучилась до гулянь і виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко.

На дітлахів та дорослих чекала насичена святкова програма: народні забави, різні спортивні змагання, зокрема, за підтримки Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення, інтерактивні ігри та весняний аквагрим. Гарний настрій гостям подарували творчі колективи з хедлайнером заходу «Театр пісні «Джерела».

Окрім веселих активностей, відвідувачів заходу також пригощали традиційними смаколиками. Яскравою кульмінацією для всіх стало спалення символу зими Марени зі сподіваннями на швидке пробудження природи і теплу весну.

У Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимоюУ Солом’янському районі весело та смачно відзначили свято Масниці, попрощавшись із зимою
Вся інформація

Корупція має бути помічена