Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-03-2020 Солом’янська РДА призупиняє прийоми громадян для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території України
Солом’янська РДА призупиняє прийоми громадян для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території України

В рамках проведення заходів щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19, від 16 березня 2020 року припиняється проведення особистих прийомів громадян керівництвом, відділами, управліннями та службами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Також рекомендуємо обмежити свої візити до Центру надання адміністративних послуг, Управління праці та соціального захисту населення, Служби у справах дітей та сім’ї, Управління освіти, інших державних органів або перенести їх до покращення епідемічної ситуації. 

Натомість пропонуємо надсилати ваші звернення та питання на електронну пошту - [email protected], ЦНАП - [email protected]. 

Просимо поставитися з розумінням до вищезазначених обмежень, які триватимуть до особливого розпорядження про їх припинення, про що повідомимо додатково.  

Довідково:

Рішення про зупинення проведення особистих прийомів громадян у Солом’янській райдержадміністрації прийнято відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020  року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та пункту 19 протоколу від 10 березня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Вся інформація

Корупція має бути помічена