Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

20-03-2020 У Солом’янському районі перевіряють торгівельні заклади на дотримання карантину (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі перевіряють торгівельні заклади на дотримання карантину

У Солом’янському районі розпочато патрулювання щодо дотримання торгівельними комплексами та магазинами карантинного режиму. До робочої групи увійшли представники Солом’янського управління поліції, Держпродспоживслужби в м. Києві, «Київського міського лабораторного центру МОЗ України» та відділу торгівлі та споживчого ринку району. 

Під час рейду фахівці виявили працюючий ринок на б-рі В.Гавела, 18, вживши відповідних заходів для припинення його діяльності на період карантину. Також проведено перевірку на Волинській оптовій базі та в супермаркетах за різними адресами. Як результат, у деяких торгівельних закладах зафіксували відсутність санітарно-пропускного пункту та постійного контролю за дотриманням між покупцями дистанції. 

За підсумками перевірок на керівництво закладів складено 7 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУАП. Водночас учасники робочої групи переконались у наявності в магазинах всіх необхідних товарів для споживання та першої необхідності. 

Перевірки, які будуть здійснюватись й надалі, виконуються відповідно до протоколів засідань Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА та Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Києва.

У Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантинуУ Солом’янському районі розпочали рейди торгівельними закладами щодо дотримання ними карантину
Вся інформація

Корупція має бути помічена