Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-06-2020 На вулицях Солом’янського району провели рейд проти стихійної торгівлі (фоторепортаж події)
На вулицях Солом’янського району провели рейд проти стихійної торгівлі

У Солом'янському районі відбувся черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею. У процесі ліквідації несанкціонованої торгівлі взяли участь представники Департаменту міського благоустрою КМДА, відділу контролю за благоустроєм Солом’янської РДА, районного управління поліції та Муніципальної варти.

Зокрема, учасники проінспектували Чоколівський бульвар та вулицю В. Гетьмана, де виявлені факти продажу у невстановлених місцях.

За результатами рейду складено приписи та адмінпротоколи. Також працівники поліції вилучено товар, долю якого вирішуватиме суд.

Нагадаємо, торгівля з рук є правопорушенням, за яке передбачено адміністративну відповідальність відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Якщо ви стали свідками продажу продуктів харчування чи інших товарів у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».

У Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівліУ Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівліУ Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівліУ Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівліУ Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівліУ Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівліУ Солом’янському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівлі
Вся інформація

Корупція має бути помічена