Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

06-11-2020 Діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто добра»
Діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від  домашнього насильства, зокрема, в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок, виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».

Місцезнаходження  центру: м. Чернівці, вул. Річна, 10.

Контакти: 0 800 503 231 - безкоштовний з усіх номерів по Україні;

099 200 01 03 - офіс БФ «Я майбутнє України»;

050 243 69 71  - керівник Марта Левченко;

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com;

Офіційний сайт:  https://misto-dobra.com.ua

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщенні Кризового центру «Місто Добра» облаштовано 27 житлових кімнат для  цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки з дітьми із усіх областей  України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби,  можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та  потенціалі самої жінки.

Протягом реабілітації  родини, працівники  Кризового центру тримають  зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру «Місто Добра»  необхідні:

 попереднє узгодження із Центром по телефону чи електронній пошті;

флюорографія;

аналіз наTorch-інфекції.

Вся інформація

Корупція має бути помічена