Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-12-2020 У Солом’янському районі провели інноваційний урок історії (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі провели інноваційний урок історії

У підлітковому клубі за місцем проживання «Здоров’я» (вул. М. Донця, 17/46) відбувся захід у рамках проекту «Інноваційна школа історії». Майстри спорту Міжнародного класу з Середньовічного бою, неодноразові чемпіони України та світу розповіли підліткам Солом’янського району про історію раннього середньовіччя Київської Русі та продемонстрували обладунки та макети зброї IX-XIV століття.

Захід проведено ГО «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» за сприяння Департаменту молоді та спорту КМДА.

Спортсмени федерації показали для вихованців клубу майстер-клас з використанням м’яких обладунків та м’яких макетів мечів.

Формат заходу  передбачив поєднання проведення культурно-історичних лекцій та взаємодію з матеріальною культурою середньовіччя із спортивними ітеративами для розуміння важливості пізнання культури та історії рідного краю. 

У Солом’янському районі для підлітків провели інноваційний урок історіїУ Солом’янському районі для підлітків провели інноваційний урок історіїУ Солом’янському районі для підлітків провели інноваційний урок історіїУ Солом’янському районі для підлітків провели інноваційний урок історіїУ Солом’янському районі для підлітків провели інноваційний урок історіїУ Солом’янському районі для підлітків провели інноваційний урок історії
Вся інформація

Корупція має бути помічена