Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-12-2020 Учениця Солом’янського району перемогла на Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів (фоторепортаж події)
Учениця Солом’янського району перемогла на Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів

В щирому захопленні і надзвичайній гордості за успіхи 11-класниці Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Єлизавети Лазарової, яка на Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів у Канаді (iCAN) виборола «золото» з темою роботи «Підвищення ефективності енергетичної геліоустановки з концентратором сонячної енергії».

Цього року iCAN проходив онлайн і зібрав учасників із 60 країн. Україну вперше презентували 12 учнів, серед них учениця Солом’янського району Єлизавета, яка виборола перше місце.

Керівник роботи: Олег Володимирович Козленко, викладач технологій  ліцею.

Довідково

iCAN - міжнародний захід для винахідників, що коли-небудь проходив у Канаді, на меті якого стоїть створення в Торонто спеціальної платформи для розвитку креативності у світі і втілення в життя культури наукових виставок та інновацій, а також надання можливостей молодим науковцям і студентам з усього світу для розширення поля міжнародної діяльності.

Учениця Солом’янського району здобула перемогу на Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів  у КанадіУчениця Солом’янського району здобула перемогу на Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів  у Канаді
Вся інформація

Корупція має бути помічена