Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-09-2021 Наказ військового комісара Солом’янського району про призив на строкову службу
Наказ військового комісара Солом’янського району про призив на строкову службу

На підставі Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу» та Указ Президента України від «24» лютого 2021 р. №71/2021 з «01» жовтня 2021 р. по «31 грудня» 2021 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Солом’янського району міста Києва, для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994 – 2003 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Київ, вул. Іскрівська, 5а, в установлений час з документами, зазначеними в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Солом’янського районного у м. Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки «04» жовтня 2021 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Вся інформація

Корупція має бути помічена