Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-10-2021 Всеукраїнський день бібліотек у Солом’янському районі (фоторепортаж події)
Всеукраїнський день бібліотек у Солом’янському районі

30 вересня щорічно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Серед бібліотек України гідне місце посідають 17 публічних бібліотек Солом’янського району, які складають Централізовану бібліотечну систему – 8 бібліотек для дорослих, 7 бібліотек для дітей і 2 бібліотеки сімейного читання. Щорічна кількість відвідувань бібліотек нашого району складає майже 600 тисяч.

На честь цього чудового свята у Центральній районній бібліотеці ім. Ф.М. Достоєвського відбулися святкові заходи.

На урочистості завітала голова райдержадміністрації Ірина Чечотка, разом із заступницею Оленою Горпинченко, щоб привітати працівників бібліотек Солом’янського району з професійним святом.

Очільниця району подякувала працівникам та ветеранам бібліотечних закладів району за активну участь у громадському житті району та наголосила, що сьогодні наші бібліотеки – це точки опори, на яких будується простір культурного суспільства. Як відкриті громадські простори, бібліотеки активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури.

Працівники ж бібліотек, у свою чергу, подарували всім присутнім свої яскраві музичні, вокальні і навіть дизайнерські вітання до свята.

Вітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського районуВітання із професійним святом бібліотекарів Солом’янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена