Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-11-2021 Світ без насильства очима вихованців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району (фоторепортаж події)
Світ без насильства очима вихованців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району

З 25 листопада по 10 грудня у дитячій бібліотеці «Преображенська», що на вул. Кривоноса, 19 проходитиме виставка дитячих малюнків на тему: «Світ без насильства очима дітей». В експозиції будуть представлені найкращі малюнки вихованців підліткових клубів: «Світоч» та «Творчість» під керівництвом педагога-організатора Докторової Юлії Володимирівни. Буде презентовано більш ніж 50 дитячих робіт, дітей віком від 8 до 12 років.

Дитячий світ – це світ без насильства, сповнений тепла, справжніх почуттів, а завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії.

Виставка має на меті привернути увагу суспільства до прав дитини, а також виховання толерантної  поведінки у дітей та підлітків. Також важливим є популяризація загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення, розвитку творчого потенціалу дітей.

Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»Вихованці підліткових клубів «Світоч» та «Творчість» долучились до акції «16 днів проти насильства»
Вся інформація

Корупція має бути помічена