Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

14-12-2021 Національний тиждень читання
Національний тиждень читання

З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні відбувається вперше Національний тиждень читання, організаторами якого виступили Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Українським інститутом книги.

Це особливий час, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарі об’єднаються навколо книги та читання.

Бібліотеки Солом’янського району відзначатимуть Національний тиждень читання різними читацькими активностями, серед яких:

· Фестиваль «Ліга книгоманів»: створення та поширення на каналі YouTube короткого відео (до 3−х хвилин) з відгуком/прочитанням про книгу, яку варто читати; флеш−моб #Читай_овочем_не ставай − запис учасниками тематичного відео та поширення його в Тік−ток/Інстаграм;

· «Письменник читає – слухають діти» − зустрічі з сучасними дитячими авторами;

· «Кольорові читання» − книжкові активності підібрані за кольором палітурок книг;

· Акції «Підвішена книга» − кожен попередній читач «підвішує» книгу, яку він радить прочитати для наступного читача; «Яку книгу я хочу під ялинку?» − скринька побажань дітей для батьків; «Як обрати ідеальну книгу для…» та  «Мені 30−ть (40, 50, 60+ …) і я не знаю з чого почати» − рекомендаційні чек−листи складені за відгуками авторитетних читачів.

Запропоновані активності проходять у всіх 17−ти бібліотеках району. Під хештегом #тижденьчитання, #знайдисвоюкнижку вибирайте собі читання до смаку, та гайда до улюбленої/найближчої бібліотеки!

Бібліотеки Солом’янки запрошують на Національний тиждень читанняБібліотеки Солом’янки запрошують на Національний тиждень читанняБібліотеки Солом’янки запрошують на Національний тиждень читанняБібліотеки Солом’янки запрошують на Національний тиждень читання
Вся інформація

Корупція має бути помічена