Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

14-01-2022 Комунальники очищають район від снігу та ожеледиці (фоторепортаж події)
Комунальники очищають район від снігу та ожеледиці

Останні дні майже всі сили працівників КП УЗН були направлені на прибирання вулиць, парків, скверів Солом’янського району від снігу. З самого ранку щодня з моменту негоди і до сьогодні  комунальники продовжують обробляти балансові території піщано-сольовою сумішшю для безпечного пересування мешканців району.

А також, відповідно до Акту № 1193-А обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 29.11.2021р., наразі  виконуються роботи по видаленню аварійних і сухостійних дерев в сквері на вул. М. Донця, 9, 11, 13-А, 13-Б та просп. Відрадний, 10-А, 12-А, 12-Б.

Дякуємо за сумлінність!

Працівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіяхПрацівники КП УЗН Солом’янського району наводять лад на ввірених територіях
Вся інформація

Корупція має бути помічена