Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

29-07-2022 Просвітницька акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (фоторепортаж події)
Просвітницька акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

29 липня, напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який щорічно відзначається 30 липня, біля Солом’янської РДА пройшла просвітницька акція. У рамках зазначеного заходу співробітниками Служби у справах дітей та сім’ї Солом’янської РДА, спільно з «Центром сім’ї» Солом’янської РДА та Солом’янським районним центром соціальних служб ознайомили охочих із історією та причинами виникнення цього злочину. Активно обговорювалися в тому числі й питання щодо підвищення рівня обізнаності жителів про приховані ризики, на які можна наразитися через некомпетентні або неправомірні дії фірм-посередників із працевлаштування за кордоном.

Усім охочим волонтери надавали інформаційну довідку із алгоритмом дій у разі виникнення підозри торгівлі людьми та роздавали інформаційні матеріали з протидії торгівлі людьми.

Підвищення рівня обізнаності жителів про Всесвітній день протидії торгівлі людьмиПідвищення рівня обізнаності жителів про Всесвітній день протидії торгівлі людьмиПідвищення рівня обізнаності жителів про Всесвітній день протидії торгівлі людьми
Вся інформація

Корупція має бути помічена