Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

15-12-2022 Зустріч дітей із письменником у бібліотеці імені О. Довженка (фоторепортаж події)
Зустріч дітей із письменником у бібліотеці імені О. Довженка

До бібліотеки естетичного виховання імені О. Довженка для зустрічі з учнями школи «Кияночка» та вихованцями дитячого садочку «Веселинка» завітав, письменник, поет-пісняр, дослідник історичної минувшини Павло Браницький.

Павло Браницький презентував свою книгу «Козацькі бувальщини», яка є першою з циклу про козаччину. Це книга для читання з прекрасними малюнками, яка за задумом автора має прищепити дітям любов до читання й історії.

Під час зустрічі пан Павло переконав дітей, що однією з найважливіших і найефективніших видів «зброї» проти ворогів є мова та книжки. Саме ця «зброя» століттями допомагає нам зберегти свою ідентичність та успішно вести боротьбу з тими, хто прагне нас знищити.

До того ж наш шановний гість влаштував у бібліотеці імпровізований театр – пан Павло та діти разом розіграли завіршовану казку Ганса Крістіана Андерсена «Перо і чорнильниця».

Наприкінці усі разом заспівали пісню Чорнильниці.

Словом, захід у бібліотеці вийшов як завжди цікавий та пізнавальний. Діти та дорослі щиро вдячні пану Павлу Браницькому за його творчість і за те, що невтомно популяризує українську історію серед юного покоління.

Павло Браницький у бібліотеці Солом‘янського районуПавло Браницький у бібліотеці Солом‘янського районуПавло Браницький у бібліотеці Солом‘янського районуПавло Браницький у бібліотеці Солом‘янського районуПавло Браницький у бібліотеці Солом‘янського районуПавло Браницький у бібліотеці Солом‘янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена