Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

07-03-2023 Донорство рятує життя (фоторепортаж події)
Донорство рятує життя

200 000 людей в Україні щороку потребують донорської крові. Через війну, розв’язану російським агресором, на жаль, ця цифра значно збільшилася.

Співробітники Солом‘янської РДА приєдналися до ініціативи Національного медичного університету імені О.О. Амосова та взяли участь у донорській акції. Вони віддали свою кров, задля порятунку життя як військовим, так і цивільному населенню.

Бути донором – отже, «дарувати», «жертвувати». І своїм прикладом працівники РДА закликають небайдужих поділитися своєю краплинкою крові для тих, кому вона вкрай необхідна.

Якщо ви ще не є донором, радимо звернутися до найближчого центру крові та стати частиною цієї благородної справи.

Ваша кров може допомогти зберегти життя.

Cпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорстваCпівробітники Солом‘янської РДА долучились до акції донорства
Вся інформація

Корупція має бути помічена