Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

25-05-2023 Змагання з силового протиборства (фоторепортаж події)
Змагання з силового протиборства

23 травня 2023 року у клубі за місцем проживання «Молодість» за адресою просп. Валерія Лобановського, 33 управлвнням молоді та спорту були організовані та проведені змагання з силового триборства.

Програма змагання включала вправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягування.

Вболівати за учасників змагань на спортивний захід завітали бійці Збройних Сил України. Юнаки змагалися у різних вагових категоріях та продемонстрували найкращу спортивну підготовку.

Так в командному заліку перемогу у змаганнях виборола команда клубу «Молодість», друге місце посіла команда клубу «Горизонт», третє місце здобула команда клубу «Атлет».

В особистому заліку «перше» місце посів Марк Стуліус з найбільшої кількістю очок – 127; «друге» - Олександр Москалюк з результатом 119 очків та «третє» - Андрій Бородавка з загальною кількістю очок – 118.

Вітаємо спортсменів та головного суддю змагань Юрія Постовіта!

Вправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягуванняВправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягуванняВправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягуванняВправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягуванняВправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягуванняВправи з гирею, жим штанги лежачи та підтягування
Вся інформація

Корупція має бути помічена