Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

14-08-2009 Шановнi мешканцi Солом'янського району!
Азарт та тяга людей до легких грошей є невід’ємним явищем будь якого суспільства: чи то стародавнього, чи то сучасного. Азартні ігри, як явище, є лише наслідком одвічного бажання людини збагатитися не за рахунок важкої праці, а лише за рахунок везіння та вдачі. Допоки в нашій державі буде попит на таке явище, доти будуть знаходитися ті хто неодмінно захоче на ньому «поживитися».

Так, нещодавно, працівниками відділу боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів головного відділу податкової міліції ДПІ у Солом’янському районі м. Києва було отримано інформацію про здійснення діяльності в сфері грального бізнесу на території Солом’янського району столиці. По прибуттю оперативних співробітників до вказаного закладу було виявлено 9 працюючих гральних автоматів за якими жваво проводили гру молоді люди віком 20-25 років. Під час огляду ігрових автоматів податковим міліціонерам не вдалось виявити ані документів про їх походження, ані власника даних автоматів.
Для недопущення повторного використання гральних засобів працівники ГВПМ вилучили та передали їх на облік до ДПІ, як безхазяйне майно. Загальна сума вилученого майна склала 72 000 грн.

Загалом, з моменту офіційного набуття чинності Закону України «Про заборону грального бізнесу», а саме з 25 червня 2009 року працівниками головного відділу податкової міліції ДПІ у Солом’янському районі м. Києва на території Солом’янського району міста було вилучено 22 гральні автомати на загальну суму близько 209 000 грн.
Вся інформація

Корупція має бути помічена