Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

13-07-2017 Перше засідання новообраної Громадської ради (фоторепортаж події)
Перше засідання новообраної Громадської ради

12 липня в приміщенні Солом’янської адміністрації відбулось перше засідання новообраної Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Основними питаннями порядку денного було обрання голови, заступників голови та секретаря  Громадської ради.

Від імені Солом’янської райдержадміністрації заступник голови Олена Горпинченко привітала представників громадських організацій, які увійшли до складу Громадської ради та зорієнтувала  на плідну співпрацю на благо Солом’янського району і його мешканців.

Головою Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації одноголосно обрано уповноваженого представника Асоціації «Телекомунікаційна палата України» Дмитра Оніщенка.

12 липня у приміщенні Солом’янської адміністрації відбулось перше засідання Громадської ради, на якому обрано голову, заступників та секретаря Громадської ради12 липня у приміщенні Солом’янської адміністрації відбулось перше засідання Громадської ради, на якому обрано голову, заступників та секретаря Громадської ради12 липня у приміщенні Солом’янської адміністрації відбулось перше засідання Громадської ради, на якому обрано голову, заступників та секретаря Громадської ради12 липня у приміщенні Солом’янської адміністрації відбулось перше засідання Громадської ради, на якому обрано голову, заступників та секретаря Громадської ради
Вся інформація

Корупція має бути помічена