Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

23-10-2017 Відбулось чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (фоторепортаж події)
Відбулось чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

20 жовтня 2017 року в залі засідань приміщення Солом’янської районної в місті Києві державної  адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за участю членів Громадської ради, представників громадських організацій та керівників структурних підрозділів адміністрації, представників Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Під час обговорення затверджено Положення, Регламент, склад та плани роботи комітетів Громадської ради, план роботи Громадської ради на VI квартал 2017 року. Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Сидорчук прозвітував про підготовку об’єктів комунальної власності Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Також розглянуто низку питань, а саме: щодо перейменування парку імені Миколи Островського у Солом’янському районі міста Києва на етно-парк «Вишиванка»; про співпрацю громадськості з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції; презентовано результати опитування мешканців району ГО «Солом’янські парки» щодо реконструкції Солом’янського ландшафтного парку. Окрім того обговорено про організацію підтримки 43 проектів Солом’янського району, що приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста», та інші нагальні питання.

20 жовтня 2017 року в залі засідань приміщення Солом’янської адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації20 жовтня 2017 року в залі засідань приміщення Солом’янської адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації20 жовтня 2017 року в залі засідань приміщення Солом’янської адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації20 жовтня 2017 року в залі засідань приміщення Солом’янської адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації
Вся інформація

Корупція має бути помічена