Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

04-07-2011 Відбулось третє засідання Громадської ради
Відбулось третє засідання Громадської ради

Відбулось третє засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. До порядку денного були внесені наступні питання:

1. Про затвердження плану роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на 2011 рік.
2. Затвердження керівного складу комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації .
3. Презентація проекту «Сімейні та духовні цінності. Проблеми та перспективи».
4. Про підписання Угоди про співпрацю Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з Громадською радою при Севастопольській міській державній адміністрації.
5. Про Стратегію розвитку міста Києва до 2025 року.
6. Про розвиток підприємницької діяльності у Солом’янському районі м.Києва ( відповідно до витягу з протоколу №31 засідання КМУ від 11.05.2011).
7. Різне (про дотримання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», про звернення громадян, що надійшли до громадської ради).

Крім членів громадської ради в засіданні взяли участь - керівник апарату райдержадміністрації Макаренко П.В., начальник відділу економіки адміністрації Мусурівська О.І., начальник відділу регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру Ранько О.М. працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю адміністрації.


Додаток: prot3gromr.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена