Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

25-12-2012 Засідання Громадської Ради
Засідання Громадської Ради

24 грудня 2012 року в актовому залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за участю голови адміністрації І.Сидорова, заступника голови О.Савицької та керівника апарату П.Макаренка.

Голова громадської ради Д. Оніщенко прозвітував про діяльність громадської ради за 2011-2012 роки та побажав плідної праці ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Адже, одним з питань порядку денного було саме створення ініціативної групи, до складу якої ввійшло 13 членів як представників від діючої громадської ради, Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та громадських організацій.

Цього ж дня було проведено перше засідання ініціативної групи, на якому обрано голову – Парафейнікова Б.Д. – уповноваженого представника Солом’янської районної організації ветеранів України міста Києва та секретаря – Лавріненко О.Б.- начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Водночас  ініціативною  групою  колегіально прийнято рішення щодо проведення 26 лютого 2013 року установчих зборів для формування нового складу громадської ради при  Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

24 грудня 2012 року в адміністрації відбулося засідання Громадської ради24 грудня 2012 року в адміністрації відбулося засідання Громадської ради24 грудня 2012 року в адміністрації відбулося засідання Громадської ради24 грудня 2012 року в адміністрації відбулося засідання Громадської ради
Вся інформація

Корупція має бути помічена