Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

28-12-2012 Засідання громадської ради

ПРОТОКОЛ № 7

 засідання Громадської ради

при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації

 

24 грудня 2012 року                                                Повітрофлотський пр-т,41

15.00                                                                          каб.463

                                                                                    

Присутні: 22 члени Громадської ради з 39-ти обраних.

Відсутні з поважних причин 17 членів Громадської ради

 

Запрошені:

Сидоров І.П. -  голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації,

Савицька О.В.- заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації,

Макаренко П.В. - керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації,

Лавріненко О.Б. – начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю,

Горбасенко І.М. – уповноважений представник Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів»


Слухали: Оніщенка Д.М. - голову громадської ради щодо  присутності  22 членів громадської ради, наявності кворуму  на засіданні та пропозиції розпочати засідання.

Голосували: «за»__22__; «проти»__0__; «утримались» __0__;

Вирішили: розпочати засідання.

 

Слухали: Оніщенка Д.М. щодо наступного порядку денного:

1. Про підсумки роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за 2011-2012 роки.

2. Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

3. Про формування рекомендацій щодо подальшої діяльності ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

 

Голосували: «за»__22__; «проти»__0__; «утримались» __0__.

Вирішили: затвердити запропонований порядок денний та продовжити засідання у відповідності з ним, закінчивши роботу протягом 45 хв.

На початку засідання, поза порядком денним, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації І.Сидоров та голова Громадської ради Д.Оніщенко привітали членів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації А.Васильчук та Б.Щербицького з нагоди дня народження та вручили їм цінні подарунки.


По першому питанню

Слухали: Оніщенко Д.М. про підсумки роботи Громадської ради за період діяльності з 2011 - 2012 р. (матеріали звіту додаються). Наприкінці доповіді Д.Оніщенко висловив особливу подяку голові та структурним підрозділам Солом’янської районної в місті Києві державної  адміністрації, редактору газети «Солом’янка» за співпрацю, підтримку та   порозуміння.

Голова райдержадміністрації Сидоров І.П. зазначив важливість та значимість утворення такого інституту громадянського суспільства як громадська рада, і хоча повноважень у неї набагато менше ніж було у районних у м. Києві рад (скасованих у 2010 році), громадські ради відіграють важливу роль у суспільно-політичному житті Солом’янського району міста Києва.

Також голова звернувся до присутніх з побажанням мати узгоджену позицію щодо обрання до нового складу  Громадської ради представників інститутів громадянського суспільства, які знають район, його проблеми та небайдужі до їх вирішення.

Заступник голови Громадської ради Сергєєва О.О. подякувала членам Громадської ради за роботу протягом двох років каденції, висловила побажання щодо обміну досвідом між Громадською радою діючою та тою, що має створитись. Також було зазначено щодо  необхідності існування районних у м. Києві рад, повноваження яких набагато ширші та вагоміші ніж у громадських рад.

Після заслуховування виступів та доповнень по першому питанню порядку денного поставлено на голосування наступну резолюцію:

1.Звіт голови Громадської ради Оніщенка Д.М. взяти до відома та визнати роботу Громадської ради за 2011-2012 роки «задовільною».


Голосували: «за»__20__; «проти»__0__; «утримались» __2__.

Вирішили: звіт голови Громадської ради Оніщенка Д.М. взяти до відома, визнати роботу Громадської ради за 2011-2012 роки «задовільною».

 

По другому питанню

Слухали: Оніщенко Д.М. зазначив присутнім щодо завершення повноважень Громадської ради відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України  від 03.11.2010 № 996 та утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Лавріненко О.Б. – секретаря Громадської ради щодо надання пропозицій кандидатур до складу ініціативної групи. Запропонувала за погодженням голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації І.Сидорова включити  до ініціативної групи 4-х  представників від Солом’янської райдержадміністрації.

Руденко В.В. – голова комітету з питань охорони здоров’я Громадської ради  запропонував включити до складу ініціативної групи Горбасенка Ігоря Михайловича як уповноваженого представника Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів».

Редько К.М.  запропонувала включити до складу ініціативної групи Швець Світлану Семенівну як уповноваженого представника громадської організації «Футбольний клуб «Солом’янка».

Оніщенко Д.М. запропонував проголосувати за подані кандидатури до складу ініціативної групи загальним списком. 

Лавріненко О.Б. висловила думку щодо доцільності проведення першого засідання утвореної ініціативної групи по закінченню засідання Громадської ради.

Після обговорення кандидатів до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації поставлено на голосування наступну резолюцію:

1. Проголосувати за кандидатів списком;

2. Утворити ініціативну групу у складі 13 членів - представників від діючої громадської ради, Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та громадських організацій Солом’янського району;

3. Провести перше засідання утвореної ініціативної групи після завершення засідання Громадської ради.

 

Голосували: «за»__22__; «проти»__0__; «утримались» __0__.

Вирішили: схвалити резолюцію засідання по другому питанню порядку денного і розпочати необхідну для її виконання роботу.

 

По третьому питанню

Слухали:   Голова комітету з питань розвитку промисловості, споживчого ринку, торгівлі та підприємництва Кузьмич Г.В. з метою подальшої роботи ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації запропонувала присутнім напрацювати відповідні пропозиції.

Член Громадської ради Парафєйніков  Б.Д.  зауважив, що з огляду на  підготовку та проведення установчих зборів  по формуванню складу Громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації у 2011 році, ініціативній групі цього разу при формуванні списку учасників  установчих зборів-кандидатів на членство потрібно чітко визначитись яким інститутам громадянського суспільства надавати пріоритетність. Зокрема, при розгляді пакетів документів інститутів громадянського суспільства надавати перевагу тим, що мають термін статутної діяльності більше 2-х років; зареєстровані та/або здійснюють свою діяльність на території Солом’янського району міста Києва, мають досвід співпраці з райдержадміністрацією та іншими ІГС Солом’янського району м.Києва та  представили належним чином оформлені документи на реєстрацію для участі в установчих зборах в установленому порядку (відповідно до визначеного переліку).

Член Громадської ради Редько К.М., враховуючи досвід роботи Громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації протягом 2011-2012 років, запропонувала ініціативній групі позитивні рішення щодо участі в установчих зборах надавати інститутам громадянського суспільства,   представники яких входили до складу діючої Громадської ради та зарекомендували себе як ініціативні, активні та дієві. При цьому  інститути громадянського суспільства мають бути представлені у новому складі Громадської ради за різноманітними напрямками (сферами) статутної діяльності. Це дозволить ефективно працювати у всіх профільних комітетах Громадської ради у майбутньому.

Оніщенко Д.М. запропонував доручити секретарю надані пропозиції  сформувати за порядком та  поставити на по голосування.

Алексанян А.Г. запропонував у разі підтримки запропонованих пропозицій більшістю присутніх  на засіданні, додати до протоколу засідання Громадської ради від 24 грудня 2012 року  відповідне рішення Громадської ради. 

Лавріненко О.Б. озвучила  присутнім узагальнені пропозиції щодо забезпечення діяльності  ініціативної групи, які в цілому будуть внесені до Рішення Громадської ради.

          

Голосували: «за»__22__; «проти»__0__; «утримались» __0__.

Вирішили: схвалити пропозиції як основу відповідного  рішення Громадської ради, яке буде  додано  до протоколу даного засідання, та ініціативній групі  з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації у подальшому   керуватись ним.

 

Голова Громадської ради                Д.Оніщенко

 

Секретар засідання Громадської ради      О.Лавріненко

 

Додаток 1

 

Р І Ш ЕН Н Я

Громадської ради при Солом’янській районній

 в місті Києві державній адміністрації

від 24.12.2012

 

«Про забезпечення діяльності

ініціативної групи з підготовки

установчих зборів для формування

нового складу Громадської ради

при Солом’янській районній

в місті  Києві державній адміністрації»

 

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  Положенням про Громадську раду при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації  та  враховуючи висловлені пропозиції, Громадська рада при Солом’янській районній в місті  Києві державній адміністрації


ВИРІШИЛА:

1. Ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради  при Солом’янській районній в місті  Києві державній адміністрації під час підготовки списку учасників установчих зборів - кандидатів  на членство до нового складу Громадської ради  надавати пріоритетність інститутам громадянського суспільства, які

- мають термін статутної діяльності більше 2-х років;

- представники яких входили до складу діючої Громадської ради та зарекомендували себе як ініціативні, активні та дієві;

- зареєстровані та/або здійснюють свою діяльність на території Солом’янського району міста Києва;

-  подали пакет документів на реєстрацію для участі в установчих зборах в установленому порядку (відповідно до визначеного переліку, правильне їх оформлення тощо);

- будуть представлені у профільних комітетах Громадської ради за різноманітними напрямками (сферами) статутної діяльності.

 

Голова Громадської ради     Д.Оніщенко

Вся інформація

Корупція має бути помічена