Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

02-08-2013 Громадська рада в дії (фоторепортаж події)
Громадська рада в дії

Чергове засідання громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації

У приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (проспект Повітрофлотський, 41, к.463) відбулося чергове засідання громадської ради, на якому розглядались ряд важливих питань для життєзабезпечення району та міста.

Участь у засіданні взяли голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Луцький, заступник голови Андріян Рев’юк, керівник апарату Петро Макаренко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціально запрошені гості.

Перше питання, яке розглянула районна громадська рада стосувалося обговорення негативних наслідків для Києва та киян, спричинених блокуванням пленарних засідань сесії Київської міської ради. Учасники засідання прийняли рішення, направлене на осуд дій опозиційних представників Київради, підкресливши їхню відповідальність за блокування діяльності найважливіших сфер життя міста.

Також, одним із основних питань засідання було обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні. Актуальність цієї теми пояснюється багатьма чинниками. Зокрема, днями Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул заявив, що 1 жовтня в Україні буде закінчено обговорення Концепції нової системи місцевого самоврядування, яка побудована на основі Європейської Хартії і покликана підвищити ефективність управління регіонами у відповідності з кращими світовими практиками. Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що проект Концепції має бути активно обговорений громадами, що і виконує громадська рада району. Зміст та основні напрямки реформування присутнім засідання роз’яснили представники Адміністрації Президента України.

Окрім цього, громадська рада розглянула питання щодо участі в районних урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України та 22-річниці Незалежності України; встановлення у Святошинському районі плити з іменами померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які проживали в Солом’янському районі міста Києва та інші.

У ході обговорення інших питань піднялася неприємна тема щодо привласнення одним із народних депутатів України здобутків громадської ради та райдержадміністрації. Зокрема, мова йшла про очистку водойми у парку «Відрадний». Голова громадської ради Дмитро Оніщенко вже вкотре доповів присутнім про проявлену ще у квітні місяці цього року ініціативу саме міської та районної громадських рад опікуватись озером у парку, яке є витоком історичної річки Либідь.

Підсумком обговорення цього питання стала одноголосна підтримка пропозиції до членів громадської ради донести достовірну інформацію до громадськості Солом’янського району міста Києва.

У приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської радиУ приміщенні Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської ради
Вся інформація

Корупція має бути помічена