Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

12-08-2013 Рішення громадської ради
Рішення громадської ради

РІШЕННЯ

громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

від 31.07.2013

 

«Про відновлення роботи Київської міської ради»

 

За результатами обговорення негативних наслідків для Києва та киян, спричинених блокуванням пленарних засідань Київської міської ради громадська рада при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, враховуючи висловлені пропозиції членів громадської ради,

ВИРІШИЛА:

1. Висловити суспільно негативне ставлення до факту безпідставного блокування пленарних засідань сесії Київської міської ради окремими народними депутатами України.

2. Визнати те, що подальше блокування роботи Київської  міської ради окремими народними депутатами України може призвести до збою у роботі таких ключових галузей економіки столиці як транспорт, житлово-комунальне господарство, медична та освітянська сфери, будівництво соціально важливих об’єктів тощо.

3. Закликати народних депутатів України, обраних за одномандатними виборчими округами у місті Києві, до налагодження конструктивного діалогу з головою Київської міської державної адміністрації для подальшого сталого розвитку міста Києва.

4. У разі подальшого блокування засідань Київради,  дестабілізації соціально-економічного стану та загострення суспільно-політичної ситуації у столиці вважати, що відповідальність за ці дії лежить на опозиційних політичних силах, які причетні до зупинення діяльності Київської міської ради.

 

Голова громадської ради      Д.Оніщенко

Вся інформація

Корупція має бути помічена