Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Збори, засідання громадської ради

04-03-2014 Засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (фоторепортаж події)
Засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Наприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, де заслухано Звіт про роботу громадської ради у 2013 році та розглянуто актуальні питання життєдіяльності району.

У засіданні взяли участь начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимова О.І., головні спеціалісти відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сольська А.П. та Кулікова Т.В. і представники громадськості району: керівники громадських організацій Юрченко М.Я. – голова Спілки ветеранів Афганістану Солом’янського району (воїнів - інтернаціоналістів), Марчевський О.М. – голова Організації інвалідів війни та Збройних Сил Солом’янського району міста Києва. Відповідно до офіційно оголошеного в державі дня жалоби у зв’язку з людськими жертвами внаслідок сутичок в центрі Києва засідання президії розпочалося хвилиною мовчання.

Голова громадської ради Дмитро Оніщенко відзвітував про результати діяльності громадської ради при Солом’янській районній в місті києві державній адміністрації за 2013 рік. Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 звіт оприлюднено на офіційному сайті Солом’янської райдержадміністрації.

Також  на президії було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема:

про реалізацію ініціатив громадської ради щодо надання допомоги бездомним, безпритульним громадянам та соціально незахищеним верствам населення Солом’янського району в зимовий період, наповнення банку одягу та взуття і забезпечення продуктами харчування пунктів обігріву, розташованих у районі;

про  встановлення пам’ятника  (або пам’ятного знаку) загиблим воїнам-інтернаціоналістам у парку «Вінницький» на розі вулиць Вінницької та Народного Ополчення;

про участь та роль жінок у громадському, суспільному  та політичному житті Солом’янського району та основні аспекти гендерної політики. З доповіддю із означеного питання  виступила член громадської ради - секретар комітету з питань зв’язків з громадськістю, органами самоорганізації населення, засобами інформації та взаємодії з правоохоронними органами Людмила Лукінова.

Наприкінці засідання Д.Оніщенко подякував присутнім за активну громадську позицію у такий неспокійний час.

Наприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїНаприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїНаприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїНаприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїНаприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїНаприкінці лютого у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації
Вся інформація

Корупція має бути помічена