Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

17-07-2020 Відбулося засідання комітету з питань соціальної політики та охорони здоров’я громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адм
Відбулося  засідання комітету з питань соціальної політики та охорони здоров’я громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адм

15 липня 2020 року у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації  за адресою: проспект Повітрофлотський, 41, відбулося  засідання комітету з питань соціальної політики та охорони здоров’я громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Під час засідання голова комітету Володимир Шоломицький закцентував увагу присутніх на нагальних питаннях на сьогоднішній час. Зокрема, стосовно попередження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва, а також проведення медичного обстеження учасників АТО/ООС і соціально незахищених верств населення.

Розглянуті пріоритетні питання включено до плану роботи громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на II півріччя 2020 року. 

Вся інформація

Корупція має бути помічена