Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

19-09-2014 Співпраця громадської ради з збройними силами України (фоторепортаж події)
Співпраця громадської ради з збройними силами України

18 вересня на території 101-ї Окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України відбулось освячення храму, яке здійснив Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Храм було збудовано власними силами військовослужбовців за їх кошти.

Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй промові наголосив про те, що воїни 101-ї Окремої бригади збудувавши храм, зробили велику справу.  Особливо у теперішні часи, коли відбуваються провокаційні та військові дії на сході України, важливою є духовна підтримка. Він також благословив військовослужбовців на ратні подвиги в ім’я захисту незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини.

На освяченні храму був присутній командир 101-ї Окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України полковник Микола Швець, який  разом із  своїми військовослужбовцями приїхав на один день із зони АТО, міста Краматорська.

У заході брали участь духовенство, військовослужбовці, які проходять службу у вищезазначеній бригаді, разом з своїми родинами, голова громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації Дмитро Оніщенко, заступник голови громадської ради Ніна Новікова та інші запрошені гості.

Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив церковними орденами та медалями солдат, сержантів та офіцерів бригади, які здійснювали будівництво храму.

Від імені громадської ради  Дмитро Оніщенко та заступник голови громадської ради Ніна Новікова вручили настоятелю храму отцю Костянтину грошову допомогу на потреби храму там надання  допомоги прихожанам. 

Представники громадської ради пообіцяли командуванню 101-ї Окремої бригади що й надалі будуть надавати посильну допомогу військовослужбовцям, які отримали поранення, травми при виконанні своїх обов’язків під час бойових дій у східних областях України та їхнім сім’ям.

Участь представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні ХрамуУчасть представників громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації в освяченні Храму
Вся інформація

Корупція має бути помічена