Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

01-10-2014 У Солом’янській райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі (фоторепортаж події)
У Солом’янській райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі

30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі за участю Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького, голів  громадських рад при районних в місті Києві держадміністраціях, представників Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій.

Від Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації були присутні голова громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації Дмитро Оніщенко та начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Оксана Лавріненко.

Під час наради  голова  Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький акцентував увагу на аспектах  антиукраїнської інформаційної війни та про протидії психологічній агресії.

Перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вікторія Челомбітько розповіла про патріотичне виховання дітей та молоді в умовах агресії проти Української держави та презентувала відеоролик за участю старшокласників м. Києва.

Про стан дотримання законодавства у сфері захисту суспільної моралі у м. Києві доповів присутнім старший оперуповноважений особливо важливих справах Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними торгівлею людьми ГУ МВС України в м. Києві Олександр Кривий.

Представник Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у м. Києві Володимир Корнелюк наголосив усім присутнім на необхідності створення громадських колегій (регіональних комісій) з питань захисту суспільної моралі у кожному районі міста Києва, що лише полегшить подальше формування  моральних цінностей   нашого суспільства.

30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі30 вересня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась нарада з питань захисту суспільної моралі
Вся інформація

Корупція має бути помічена