Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини ради

14-09-2010 Шановнi мешканцi Солом'янського району!
Саме так солом’янські регіонали допомагають дошкільним навчальним закладам району. Початок вересня для колективу дитячого садочка №483, що по вул. Г.Севастополя, 31, став справді святом.
У день урочистого святкування першого дзвоника депутат райради, заступник голови фракції Партії регіонів у Солом’янській районній в м. Києві раді, голова Солом’янської районної в м. Києві організації Партії регіонів Андрій Нікончук відвідав дитячий садочок № 483.
Спілкуючись з колективом дитячого садочка, депутат відзвітував про ті кроки, які здійснюють депутати фракції Партії регіонів Київської міської ради і Солом’янської районної в м. Києві ради щодо підтримки функціонування дитячих навчальних закладів м. Києва і Солом’янського району, а саме - виконання наказу виборців щодо ремонту сходових клітин зазначеного ДНЗ, яке він отримав на одній з попередніх зустрічей. Разом з Андрієм Нікончуком до ДНЗ №483 завітали й робітники, які розпочали ремонт сходових клітин, які вже тривалий час знаходилися в незадовільному стані через брак фінансування.
Депутат райради запевнив, що разом з колегами в районі і місті буде докладено максимум зусиль для виправлення ситуації щодо недостатнього рівня фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів, адже саме від умов, в яких діти ростуть, залежить те, як вони будуть розбудовувати нашу країну.
Колектив дитячого садочка № 483 на чолі з директором Любов’ю Устименко щиро подякували депутатам Андрію Нікончуку та Сергію Баранову-Мохорту за надану допомогу та висловили сподівання, що і надалі депутати всіх рівнів від Партії регіонів не стоятимуть осторонь тих гострих проблем, які є зараз у повсякденній діяльності дитячих навчальних закладів.

Вся інформація

Корупція має бути помічена