Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

22-01-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №28 від 19.01.2015 "Про розподіл обов`язків між головою, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації"

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про столицю України – місто – герой Київ», Регламенту Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 02.12.2013  № 754 та в зв’язку зі змінами в структурі Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1. Затвердити розподіл обов`язків між головою, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації, що додається.

2. Встановити, що перший заступник голови, заступник голови, керівник апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації несуть персональну відповідальність за стан справ у дорученій сфері, організацію  контролю за виконання актів законодавства з питань, віднесених до їх компетенції, а також за організацію роботи підпорядкованих структурних підрозділів Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації в місячний термін проаналізувати склад комісій Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до розподілу обов`язків і внести пропозиції щодо зміни їх персонального складу та повноважень.

4. Встановити, що доручення першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації в межах їх повноважень є обов`язковими для виконання відповідними структурними підрозділами Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації.

5. У разі відсутності голови Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації, першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації (відрядження, відпустка, хвороба) його повноваження здійснюються згідно з додатком.

У разі відсутності голови та першого заступника голови Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації, виконання їх обов`язків покладається на заступника голови Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розпорядженням Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації.

У разі відсутності керівника апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації виконання обов`язків покладається на заступника керівника апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації.

6. Розпорядження Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації від 05.05.2014 № 323 «Про тимчасовий розподіл обов`язків між головою Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації» визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова        М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp28_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена