Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

31-01-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №48 від 28.01.2015 "Про внесення змін до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 14.09.2012 № 544 "Про утворення робочої групи з  комплексного обстеження відомчого житлового фонду у Солом'янському районі міста Києва, який передається  до комунальної власності територіальної громади міста Києва" 

У зв'язку із кадровими змінами у структурі Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1. Внести зміни у додаток до розпорядження Солом'янської районної  в місті Києві державної адміністрації від 14.09.2012 № 544 "Про утворення робочої групи з комплексного обстеження відомчого житлового фонду у Солом'янському районі міста Києва, який передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва" в частині, що стосується складу робочої групи з комплексного обстеження відомчого житлового фонду у Солом'янському районі міста Києва, який передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та затвердити її посадовий склад в редакції, що додається.

2. Розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 10.02.2014 № 73 "Про внесення змін до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 14.09.2012 № 544 "Про утворення робочої групи з комплексного обстеження відомчого житлового фонду у Солом'янському районі міста Києва, який передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва" визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Голова              М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp48_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена