Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

03-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №66 від 02.02.2015 "Про надання в оренду нежитлових приміщень єдиному претенденту на право оренди"

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 № 1112 «Про питання організації управління районами   в  місті  Києві»,  рішення   Київської   міської   ради від 22.09.2011 № 34/6250 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва», рішення постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 04.12.2014 № 19 (п. 1.2.7 питання погодження укладання договорів оренди з єдиними претендентами на право оренди нежитлових приміщень комунальної власності м. Києва): 

1. Надати в оренду нежитлові приміщення єдиному претенденту на право оренди згідно з додатком.

2. Директору комунального підприємства «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радику В.І. спільно з відділом з питань майна  комунальної власності  Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації здійснити організаційно-правові заходи на виконання пункту 1 цього розпорядження.

3. ФОП – фізичній особі Масуд Н.В. після укладання договору оренди на нежитлові приміщення укласти договір з комунальним підприємством «Грушківське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації на сплату комунальних послуг та послуг з утримання прибудинкової території.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковського В.В.


Голова        М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp66_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена